Lahtiste uste päev.

  1. veebruaril kell 10.00-15.00 on kõik huvilised oodatud mõõtma oma keha koostist! Tulla võiksid ka kõik need, kes käisid eelmisel aastal, et võrrelda praegust seisu aastatagusega!

Toimunud üritused

  1. detsembril loosime 2-le inimesele välja kolmeosalise toitumisnõustamise väärtusega 65 €. Kui Sa oled üks neist, kes vahel tunneb, et tahaks olla tegelikult terve ja õnnelik, kuid ei tea, kust alustada või mismoodi seda saavutada, siis selleks:

  2. Kirjuta Terviseteadliku Läänemaa FB lehele privaatne sõnum, kus kirjeldad lühidalt oma tervislikku olukorda (lugusid me ei avalda).
  3. „JAGA“ seda postitust rõõmuga edasi.
  4. Vajuta “LIKE” Terviseteadliku Läänemaa FB lehele.
  5. Lisa juurde “JAGATUD”, siis osaled kindlasti loosimises.

Kõigi privaatsõnumi saatjate vahel väljaloositav toitumisnõustamine sisaldab:

Menüü analüüsi, toitumissoovitusi, näidismenüüsid. Vajadusel mõõdame kehakaaluanalüsaatoriga kehanäitajaid. Esmase kohtumise kestvus 1,5 tundi, järgmised 1 tund.

Vaata lisa: www.terviseteadlik.ee Head loosiõnne soovides! Tervise-ja toitumisnõustajad Ingrid ja Ülle

Koolitus teemal: “Tasakaalustatud toitumise põhitõed.” Praktilises osas valmistame smuutisid.

16. november, neljapäev, kell 18.00

Söömine on samuti oskus, mis tuleb hästi ära õppida, et olla terve lapseeast peale vanaduseni välja. Selleks on oluline teada, mida meie keha vajab iga päev piisava energia saamiseks ja keharakkude uuendamiseks. Sel neljapäeval räägimegi kõige olulisemast, mida igapäevasel söömisel jälgida ja lisaks valmistame tervislikke smuutisid.

Koolitus teemal: “Immuunsüsteemi toetamine tervisliku toitumise ja toormahladega.”

9. november, neljapäev, kell 18.00

Kohe-kohe on käes aasta kõige pimedam ja kõledam aeg. Külm ja niiskus poevad põue, viirused kimbutavad. Et sellises olukorras terveks jääda, korraldame sel neljapäeval loengu, kus räägime immuunsüsteemi toetavast söömisest ja praktilises osas valmistame erinevaid toormahlu. Alustame nisuorasemahlaga, mida peetakse supertoiduks ja jätkame erinevate mahlade valmistamisega ja degusteerimisega.

Laste toitumine ja ülekaal

31. oktoober, teisipäev, kell 18.00

Statistika näitab, et drastiliselt on kasvanud ülekaaluliste laste arv kogu maailmas ja kahjuks ka Eestis ja Haapsalus. Sel teisipäeva õhtul ootame lapsevanemaid, kelle lapsel on tekkimas või juba tekkinud kaaluprobleem. Räägime ülekaalu tekkepõhjustest, ohust tervisele ja kuidas tasapisi harjutada oma laps tervikumaid toiduvalikuid tegema. Õhtu lõpetame tervislike näkside degusteerimisega.

Kuidas hoida kehakaalu kontrolli all?

19. oktoober, neljapäev, kell 18.00

Räägime sellest, kuidas veresuhkru kõikumine mõjutab meie kehakaalu ja kuidas oma menüüd korrastades saavutada ideaalkaal! Selgitame, mis on glükeemiline koormus ja kuidas igapäevaselt süües on võimalik hoida oma veresuhkur tasakaalus, mis on kaalulanguseks esmatähtis! Valmistame 2 tervislikku vahepala!

Toit ja emotsioonid

12. oktoober, neljapäev, kell 18.00

Paljudel on raske uskuda, et toit ja emotsioonid võivad olla seotud! Aga nii see on! Räägime, kuidas toit mõjutab meie tundeid, emotsioone ja kehakaalu, ning kuidas vajadusel tervislikult magusanälga kustutada. Valmistame ka suhkruta magustoidu. NB! Soovi korral saab mõõta ka kehakaalunäitajaid.

Lahtiste uste päev

21. september kell 10 - 17

Kõik oma tervisest hoolivad inimesed on oodatud toitumisnõustamise kabinetti oma kehakoostist mõõtma! Saate teada, kui palju on kehas rasvu, lihasmassi, vett. Lisaks tutvustame personaalsest toitumisnõustamist ja sel sügisel toimuvaid koolitusi ja töötubasid.