Mina sain tõuke reaalselt tervislikumalt toitumiseks. Olin aastaid ise lugenud jm., kuid nüüd toitumisnõustamisel käies ja see nädal aega oma menüüd jälgides mõistsin, et toitun ainult lihtsalt mõnda jogurtit süües. Samas nüüd sain siis praktilised nõuanded, et mida osta poodi minnes. Ma alustasin sellest, et hakkasin ostma algul rohkem neid toite, mida ma ka ennem ostsin, kuid nüüd teadsin, et need on tervislikumad ning eelistasin nüüd neid.

Ning pean ütlema, et see ei ole nii näpuga järje ajamine, nagu oli nt. kaalujälgijad või nüüdsel ajal mõned internetipõhised tasulised toitumisportaalid, nii et ärge seda kartke:).

Tervislik toitumine pole nii raske, kallis ning kindlasti mitte maitsetu. On nii lihtsaid nippe, kuidas süüa tervislikult ja samas teha seda mugavalt ning vähese ajaga. Näiteks maitsva salati tegemine võtab nö. 7 minutit, ning see on nii maitsev, et kõik kellele olen seda pakkunud on olnud vaimustuses.:)

Mina sain sellest nõustamisest reaalse tõuke alustada maitsva, lihtsa ning tervisliku toitumisega! Näiteks naudin toitumist praegu rohkem, kui varem, sest on nii palju maitsvaid ja terislikke toite, maitseaineid jne. Olen rõõmus ka selle üle, et ka mu keha rõõmustab ning olen selles osas õnnelikum!:)

Ning Ingrid ning Ülle on väga meeldivad ning tavalised inimesed nagu me kõik, ning nendega suhtlemine oli ja on alati meeldiv!

Roger