Esmane tervise- ja toitumisnõustamine, tervislik kaalulangetamine.

Toitumine ja liikumine

Ajakulu kuni 1,5h

 1. Enne nõustamisele tulekut palume Sul täita registreerimisleht ja panna kirja oma kahe kuni viie päeva menüü.

  Esmase nõustamise juurde kuulub vajadusel kehakaalu analüsaatori abil:

  • kehakaalu mõõtmine
  • keha rasvaprotsedi mõõtmine
  • keha veeprotsendi mõõtmine
  • lihasmassi mõõtmine, saades kehaehituse ja põhiainevahetuse väärtuse hinnangu
  • metaboolse vanuse mõõtmine
  • luumassi mõõtmine
  • vistseraalse rasva mõõtmine (rasv siseelundite ümber)

  Peale mõõtmisi kehakaalu analüsaatori abil toimub kokkuvõttev konsultatsioon, mille käigus tutvustame kliendile analüüsi tulemusi, mis annavad teavet ning lisavad infot toitumise parandamiseks. Vajadusel koostame individuaalse tegevuskava, mis aitab ennetada ja lahendada ilmnenud probleeme.

 2. Toitumise hetkeseisu analüüs, toidusoovitused arvestades pöördumise põhjust ja isiklikke eesmärke, abimaterjalid oma toitumise paremaks planeerimiseks, 1 kuu vältel e-posti teel täpsustavatele küsimustele vastamine.

30 €

Tervise-ja toitumisnõustamise jätkunõustamine

Toitumine ja liikumine

Ajakulu kuni 1h

Sobilik klientidele, kes on meie juures juba eelnevalt personaalsel esmanõustamisel käinud ning soovivad aeg-ajalt eesmärke korrigeerida, konsulteerida vajalike muudatuste osas või arutleda tekkinud küsimusi. Lisaks mõõta kehakoostist kehakaaluanalüsaatori abil.

25 €

Tervise-ja toitumisnõustamine - 3 kuu sooduspakett

Pakett sisaldab:

 • 1 x 1,5 h esmakohtumine
 • 2 x 1 h jätkunõustamine
 • kokku 3 kohtumist
 • e-nõustamised vastavalt vajadusele

Pakett sisaldab toitumise hetkeseisu analüüsi, individuaalse eesmärgi seadmist ja sellest lähtuvaid toidusoovitusi, abimaterjale, kehakoostise mõõtmine kehakaaluanalüsaatori abil. Toetame toitumise muutuste elluviimist 3 kuu vältel.

60 €

Toitumiskava koostamine

Individuaalse toitumiskava koostamine esmasel toitumisnõustamisel käinud kliendile.

5 € / päev

Grupinõustamine ja koolitus sarnaste tervisehäiretega inimestele

Need on koolitused, mis on mõeldud klientidele, kellel on sarnased tervisemured. Koolituse pikkus 2-3 tundi. Grupi maksimaalne suurus meie ruumes saaks olla 12 inimest. Valmistatakse koos sööke, igaüks saab kaasa loengumaterjalid ja näidisena nädalamenüü.

8 €

(käivad koos vastavalt vajadusele)

Loengud ja töötoad

Eraisikutele või ettevõtetele/organisatsioonidele toitumisega seotud huvipakkuval teemal.

Hind kokkuleppel

Toidutalumatuse IgG antikehade testid ja Cytotoxic toidutalumatuse testid koos nõustamisega

Toitumisnõustaja käest saab saatekirja vereanalüüsi tegemiseks. Synlabi IgG toidutalumatuse test 176-le toiduainele: vereproovi saab anda Haapsalus Jaama tn. 15. Hind 200 eur koos nõustamisega

.

Cytotoxic testi Labor asub Tartus, vereanalüüsi saab teha Tallinnas Haabersti Tervisekeskuse laboris (Ehitajate tee 137) ja Tartus. Lisainfo: www. vianaturale.ee/toidutalumatuse testid.

 • CYTOTOXIC TEST 2 toiduainele 40 €, ei sisalda nõustamist
 • CYTOTOXIC TEST 32 toiduainele 129 €
 • CYTOTOXIC TEST 64 Toiduainele 196 €
 • CYTOTOXIC TEST 96 toiduainele 262 € 
 • CYTOTOXIC TEST 120 toiduainele 299 €
 • CYTOTOXIC TEST 15 keemilisele lisaainele 95 €

Kaalugrupp - "Tervislik kaalulangetamine Haaspalus"

Ootame kõiki neid, kes soovivad tervislikult ja püsivalt kaalu langetada või kes on lihtsalt tervisliku toitumise huvilised. Gruppi on oodatud ka kõik need, kes soovivad uusi ideid perele tervisliku toidu valmistamiseks.

Grupp pakub nii tuge, motivatsiooni kui rohkelt praktilisi nõuandeid. Kohtume kaks korda kuus.

- Iga nädal käsitleme erinevat tervisliku toitumisega seotud teemat, valmistame ühiselt kerge õhtusöögi, sööme koos, igaüks saab kaasa huvitavad loengumaterjalid ja põhjaliku ning maitsva nädala menüü. - Arutame ühiselt kuidas nädal läinud on, vastame küsimustele ning aitame nõu ja jõuga. Kursustel saadav info on lihtne, selge ja koheselt rakendatav. Ajakulu 2-2,5 tundi. Juhendavad toitumisnõustajad Ülle Tammesalu ja Ingrid Koppel

Vaimse tervise kogemusnõustamine

Ajakulu 1,5h

Kogemusnõustamine on Eestis ametlikult tunnustatud aitamistöö meetod. Individuaalset nõustamist viib läbi selleks ettevalmistuse saanud koolitaja. Eesmärgiks on inimeste heaolu suurendamine ning stressi, masenduse ja läbipõlemise vähendamine. Nõustamisel saad õppida enesejuhtimist ja oma elu peremeheks saamist-olemist. See on mõeldud ennekõike meeleoluhäiretest (depressiooni) taastumise toetamiseks, aga ka kõik teised elukriisidega töö tegijad on teretulnud. Soovi korral võivad osaleda pereliikmed või lähedased.

25 €

Vaimse tervise grupi kogemusnõustamine

Kogemusnõustamine on Eestis ametlikult tunnustatud aitamistöö meetod.

Grupi suuruseks on umbes 6-8 inimest. Ajakulu 2,5-3 tundi

Ajakulu 2,5 -3 h, grupi suuruseks on umbes 6-8 inimest. Grupinõustamist viib läbi selleks ettevalmistuse saanud koolitaja. Vaimse tervise grupinõustamisel tegeleme mitme sarnaste vajadustega kliendiga. Grupinõustamine on tõhus nõustamisviis aja efektiivse kasutamise poolest, sest abi jõuab kiiremini rohkemate inimesteni, ka on grupinõustamine inimesele olemuslikult sobiv, sest inimene on sotsiaalne olend ning on loomulik, et ta tahab olla ja tegutseda grupis. Grupinõustamisel saavad kliendid võrrelda (seostada) oma eesmärke teiste grupiliikmete eesmärkidega ja jõuda üheskoos kõigile kasulike tulemusteni. Selline koostöö arendab grupi liikmete suhtlemis-, koostöö- ja eneseväljendusoskust. Grupinõustamine võimaldab saada vajalikku informatsiooni, rääkida oma igapäevaelu probleemidest ning jagada oma kogemusi nende lahendamisel. Nõustamine toimub läbi erinevate praktikate ja koolituste kus saad õppida enesejuhtimist ja oma elu peremeheks saamist-olemist. See on mõeldud ennekõike meeleoluhäiretest (depressioon, bipolaarne häire) taastumise toetamiseks, aga ka kõik teised elukriisidega töö tegijad on teretulnud. Hind 10 eur